Nowa platforma komunikacyjna dla posiadaczy samochodów MINI

Nowa platforma komunikacyjna dla posiadaczy samochodów MINI

Jesteś posiadaczem MINI? Chcesz być na bieżąco z aktualnymi informacjami dotyczącycmi marki? Dołącz do nowej platformy komunikacyjnej!

Dzięki nowej platformie komunikacyjnej właściciele MINI będą mieli dostęp do najnowszych informacji, zdjęć oraz filmów dotyczących marki. Rejestracja już się rozpoczęła, a dostęp do platformy będzie możliwy lada dzień.

Właściciele kompaktowych aut klasy premium z nowej platformy internetowej MINI News będą mogli skorzystać już w środę 27 stycznia. Rejestracja odbywa się przez stronę internetową https://pressevents.bmwgroup.com/mini/login. Wszystkie materiały będą udostępnione w wersji angielskiej oraz niemieckiej.

Co zobaczymy na platformie?

Pojawią się na niej dodatkowe materiały poświęcone marce, z naciskiem na filmy video. Wystąpią w nich m.in pracownicy MINI, którzy opowiedzą o najnowszych modelach. Użytkownicy dowiedzą się, jak przyszłość i rozwój marki widzi jej dyrektor generalny, Bernd Körber. Z kolei Oliver Heilmer, szef designu MINI skupi się na zaprezentowaniu wyglądu zewnętrznego oraz wewnętrznego samochodu. Na platformie znajdzie się również unikalny materiał z udziałem Rauno Aaltonena, który opowie o swojej fascynacji tą marką, która rozpoczęła się od wygrania przez niego rajdu Monte Carlo w klasycznym Mini, czyli od ponad 50 lat.

Fot. revac film’s&photography/Pexels

KATEGORIE